Selam Film Konusu Oyuncuları Fragmanı / 2013

Selam Film Konusu,Selam Film Oyuncuları,Selam Film 2013,Selam Film Oyuncu Kadrosu,Selam Film Başrol Oyuncuları,Selam Film Gösterim Tarihi Ne Zaman,Selam Film Afişleri,Selam Film Müzikleri,2013 Selam Film..

Selam Filmin Konusu 

Harun, Zehra ve Adem öğretmen, idealleri uğruna sevdiklerinden, ailelerinden, evlerinden, yurtlarından ayrılarak 3 farklı kıtaya doğru yola çıkar. Adem, hamile karısını geride bırakarak binlerce kilometre uzaklıktaki Bosna Hersek ‘e sıcacık bir selam ve dostluk götürmenin peşine düşer. Zehra, Harun ‘un hasretini yüreğine gömerek açlığın ve susuzluğun pençesinde olan Afganistan ‘a ulaşarak savaşın gölgesindeki çocuklara yardım eli uzatır. Hizmet aşkıyla yanıp tutuşan Harun ise geçmişini düşünmeden eski bir sömürge devleti olan Senegal ‘deki karanlığa ışık olmaya gider. Bu üç fedakar öğretmen, gittikleri ülkelerde sadece eğitimci değil, aynı zamanda anne, baba, dost ve arkadaş olabilmek için ellerinden geleni yapar. 

Dünya ‘nın en çilekeş ülkelerine barışı, dostluğu, kardeşliği, yardımı götüren bu isimsiz Kahramanlar kendi hayatlarını hiçe sayarak ve eğitim fedakarlığını her şeyin üstünde görür. Üç öğretmenin hikayesi zaman zaman birbiriyle kesişirken çoğu zaman binlerce kilometreyle birbirinden ayrılır ve onlar gittikleri her ülkede solmayan birer hatıra olur. 

Selam Fİlm Oyuncular: Yunus Emre Yıldırımer, Burçin Abdullah, Hasan Nihat Sütçü, Emre Karakoç, Fatma Karanfil, Mustafa Muhammed Zaim, Brahim N ‘diaye

Filmin Künyesi 

Yapımcı: Eyüp Sabri Koç – Neyir Film 
Konsept Danışmanı: Haluk Örgün 
Yönetmen: Levent Demirkale 
Oyuncular: Yunus Emre Yıldırımer, Burçin Abdullah, Hasan Nihat Sütçü, Emre Karakoç, Fatma Karanfil, Mustafa Muhammed Zaim, Brahim N ‘diaye 
Senarist: Necati Şahin 
Genel Sanat Yönetmeni: Levent Kulaç 
Müzik: Yücel Arzen

Selam Film Fragmanı 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir