Survivor 2014 Gönüllüler Samanta Mendes

35_4Survivor 2014 ünlüler gönüllüler televizyon ekranlarında yayınlanmaya başladı..Acun Ilıcalının hazırlayıp sunduğu yarışma programı 2 Mart tarihinde başlıyor.Merakla beklenen Survivor 2014 Ünlüler Gönüllüler yarışmacı üyelerinden biri olan Samanta Mendes kimdir..

Survivor Samanta Mendes Biyografi..

Samanta Mendes, 1 Ocak 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Afrika’nın kuzeybatısında bulunan deniz kenarında küçük bir ülke olan Gine Bissau’da dünyaya gözlerini açan Gana kökenli başarılı isim fotomodellik, mankenlik ve oyunculuk mesleklerini icra etmektedir. 24 yaşında olan Samanta Mendes çok küçük yaşlardan beri oyuncu ve modelliğe merak salmıştır. Önce oyunculuk mesleğine merakı fazlayken 10 yaşındayken babası doğum gününde onu güzellik yarışmasına kaydetmiştir. Ardından 16 yaşında Gine Bissau güzellik yarışmasını kazanan Samanta Mendes mankenliğe daha fazla ilgi duymaya başlamıştır.

2006 yılında Ankara Tıp Fakültesini kazanarak Türkiye’ye gelen Samanta Mendes burada mankenlik ve modellik yapmaya başlamıştır. Ankara Tıp Fakültesini bitirerek tıp diplomasını başarı ile alan siyahi isim aynı zamanda Joker Ajans’ta mankenlik, fotomodellik, sunuculuk gibi pek çok işi başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. Kayseri şehrine ayrı bir sevgisi olan Samanta, kendisini “Kayserili Samanta” olarak tanıtmakta..

Survivor Gönüllüler – Samanta Mendes

Güzelliği ve başarılı kariyerinin yanı sıra Samanta Mendes zekası ile de hayretler içinde bırakıyor. Türkçe’yi yalnızca 8 ayda öğrendiğini vurgulayan Survivor Samanta aynı zamanda 6 dil biliyor. Bu diller İngilizce, Türkçe, Fransızca, İspanyolca, Portekizce ve Kriolca şeklinde sıralanıyor. Adını çok fazla kişi bilmese de resmini gördüğünde tanıyacağı isim ilk olarak hayatımıza tv8 ekranlarında yayınlanan Şakada Şuka adlı televizyon programı ile girdi.

Şuanda 24 yaşında olan güzel manken Samanta Mendes’in boyu 1,75 kilosu 53 ve ölçüleride 85-60-90’dır. 38 numara ayakkabı giyen Survivor Gönüllüler yarışmacısı aktif olarak mankenlik, fotomodellik ve oyunculuk yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir