Kayıp Dizi Oyuncuları Kayıp Dizi Konusu

Kayıp,Kayıp Dizisi,Kayıp Dizi Oyuncuları,Kayıp Dizi Konusu,Kayıp Dizi Oyuncu Kadrosu,Kayıp Dizi Oyuncuları Kim,Kayıp Dizi Oyuncuları Kim,Kayıp Dizi Yayın Kanalı,Kayıp Dizi Yayın Günü,Kayıp Dizi Çok Yakında Kanald’de..

Kayıp Dizi Oyuncuları Chatlama Sohbet Odaları

Kayıp Dizi Konusu

 Kemal ve eşi Leyla’nın, çocukları Kerem ve Yasemin’le birlikte herkesi kıskandıracak bir hayatları vardır. Büyük bir aile şirketi, güzel bir ev, dışarıdan her şeye sahip, kusursuz bir aile gibi görünürler. Ancak bu muhteşem aile tablosu bir gecede yerle bir olur. Şarman Holding’in veliahtı, Leyla Şarman Özdemir ve Kemal Özdemir’in biricik oğulları Kerem, annesi ve babasının evde olmadığı bir gece, iki polis tarafından götürülür ve daha sonra kendisinden haber alınamaz. Ailenin biricik oğullarını bulmak için verdikleri amansız mücadele, aile içerisindeki ilişkilerin sarsılmasına ve herkesin kendine sakladığı sırların açığa çıkmasına da neden olur.

Kayıp Dizi Oyuncu Kadrosu

Mete Horozoğlu (Mehmet Kantarcı), Aslı Enver (Özlem Albayrak), İlker Kaleli (Falko: Faik Şaşmaz), Kaan Taşaner (Kemal Özdemir),Dolunay Soysert (Leyla Şarman Özdemir), Kürşat Alınaçık (Murat Şarman), Menderes Samancılar (Hasa (Bekir Çimen), Erhan Can Kartal (Kerem Özdemir), Eşref Seyitoğlu (Bilal Toklu), Yıldıray Şahinler (Metin Sönmez),Berk Erçer (Mahir Eray), Zeynep Kankonde (Elmas Toklu), Zeynep Altıner (Yasemin Özdemir), Banu Fotocan (Gülriz Kurtuluş), Nalan Yavuz (Cemile Kantarcı), Gizem Akman (İnci Kantarcı).
Kayıp Dizi Oyuncuları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir