Fox TV’nin Yeni Dizisi Güldür Güldür Ne Zaman Başlıyor

Güldür Güldür, Güldür Güldür 1.bölüm izle,Güldür Güldür Dizi,Güldür Güldür Dizi Kanalı, Güldür Güldür Dizi konusu, Güldür Güldür Dizi ne zaman başlıyor, Güldür Güldür Dizi oyuncu başrol isimleri, Güldür Güldür Dizi oyuncu kadrosu,Güldür Güldür Dizi oyuncuları kim, Güldür Güldür Dizi Oyunucuları, Güldür Güldür Dizisi hangi kanalda..

Fox TV ekranlarında yakında yayınlanmaya başlayacak olan, komedi tiyatro formatındaki program “Güldür Güldür”de günlük hayatta yaşanan olaylar farklı bir bakış açısıyla ele alınacak.

Programda, her hafta günlük hayatın önemli bir konularına mizahi bir formatla parmak basaılacak. Oyuncular aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya kendi mizah anlayışları ile yeni yaklaşımlar ve çözümler getirecek. Programın oyuncu kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, ve Aylin Kontente’nin yanı sıra Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Sıla Gençdağ, Onur Atilla, Onur Buldu, Ozan Akbaba, Hande Dane, Şirincan Çakıroğlu, Pınar Şenol, Doğukan Polat ve Aziz Aslan bulunuyor. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği programın yönetmeni ise Meltem Bozoflu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir