Fenerbahçe Emre Belözoğlu’nu Transfer Etti…

Fenerbahçe’den bu sezon sonunda ayrılarak İspanya’nın Atletico Madrid takımına giden Emre Belözoğlu’nun, yeniden sarı lacivertli kulübe döneceği iddia edildi.

Atletico Madrid’de yedek kalan ve orada mutsuz olduğu bilinen Emre Belözoğlu’nun, Fenerbahçe’den gelen sürpriz teklif üzerine heyecanlandığı ve teklifi hemen kabul etmek istediği belirtilirken, sarı lacivertli takımın teknik heyeti de zayıf kalan orta sahayı güçlendirmek adına bu hamleyi yaparak yeniden eski futbolcusuna yöneldi. Emre ve menajeri ile yapılan görüşmelerden olumlu sonuç alınırken, Atletico Madrid’in de bu transfer için pürüz çıkarmayacağı ifade edildi. Sarı lacivertli kulübün, Emre Belözoğlu için bonservis bedeli ödemeyeceği ve 2.5 yıllık sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

EMRE İSTEKLİ

Fenerbahçe’den özellikle Aykut Kocaman ile yaşadığı polemik ve tartışmalar yüzünden ayrıldığı öne sürülen Emre Belözoğlu’nun, eski kulübüne geri dönmek için çok istekli davrandığı belirtildi.

EMRE ATLETİCO’DA NE YAPMIŞTI?

Sezon başında Atletico Madrid’e transfer olan Emre Belözoğlu burada toplam 17 maçta forma giymişti. Bu maçlarda 1 gol bulan Emre, 4 de asiste imza atmıştı.

EMRE’NİN FENERBAHÇE KARNESİ

2008-2009: 28 maç 2 gol
2009-2010: 31 maç 2 gol
2010-2011: 29 maç 5 gol
2011-2012: 26 maç 6 gol

kaynak:beyazgazete

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir