Citroen Özel Kampanya Mayıs 2013

Türkiye’de 50’den fazla noktada satış ve servis hizmeti veren Citroën, Mayıs ayında da tüketicilere cazip avantajlar sunuyor..

CHATLAMA

Mayıs ayına özel kampanya kapsamında tüketiciler; düşük yakıt tüketiminin yanı sıra tasarımı ve teknolojisi ile dikkat çeken, kendi segmentinde en başarılı modellerden biri olarak görülen C5 modeline de 6.000 TL’lik fiyat avantajı ile sahip olabiliyor.

Chatlama

Citroën’in binek ürün gamının lokomotif modeli olan, dinamik tasarımı ve Stop & Start teknolojisiyle sunduğu düşük yakıt tüketimi ve yüksek kalitesi ile dikkat çeken C4 modelinde 4.000 TL’ye varan cazip fiyat  indirimi tüketicileri bekliyor.  Citroën C4; kendine özel dinamik stili, geniş bagaj ve iç hacmi, çevreye duyarlı ve ekonomik motor seçenekleri ile çok geniş bir müşteri kitlesinin beklentilerine cevap veriyor.

CHATLAMA

Ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroën; ticari araç segmentinin önde gelen modeli olan ve güç, yakıt tasarrufu, güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo modelinde de cazip fırsatlar tüketicileri bekliyor.  Yolculukları konforlu ve keyifli hale getiren Berlingo’da  4.500 TL indirim avantajı sunuluyor.

Kullanıcılara binek konforu sunmaya yönelik olarak üretilen Berlingo modeli,  90 HP’lik ve 115 HP’lik Selection  versiyonu ile konfor ve estetiği bir arada sunarak,  segmentinde fark yaratmayı hedefliyor.
ESP, Sürücü, Yolcu ve Yan Hava Yastıkları  Hill Holder ve ISOFİX gibi sunulan güvenlik ekipmanlarının yanı sıra 16” aluminyum alaşımlı jantlar, Led gündüz sürüş farları Modutop (cam tavan) parlak siyah ön tampon, yan kapı çıtaları ve bagaj kapağı ile tasarımda da iddialı. Çift bölgeli dijital Klima , USB, Bluetooth  bağlantısı da müşterilerin binek konforu beklentisine cevap veriyor.

CHATLAMA

Ayrıca kullanıcılara  pratik çözümler ile birlikte  standart olarak sunduğu  aluminyum alaşımlı jant , USB ve bluetooth, arka park sensörü ve navigasyon ile binek araç konforu ve tasarımı da  vaad eden Nemo Vizyon’da ise 4.700 TL’ye varan indirim avantajı sunuluyor.

Citroën binek ve ticari araçlar,  Mayıs ayı kampanya fırsatları ile Citroën bayilerinde!

Kaynak:Milliyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir