Çalıkuşu Dizisi Selim Deniz Celiloğlu Kimdir?

Çalıkuşu Dizisi,Çalıkuşu Dizisi Selim,Çalıkuşu Dizisi Selim Kimdir,Çalıkuşu Dizisi Selim Deniz Celiloğlu,Çalıkuşu Dizisi Selim Karakteri,Deniz Celiloğlu,Deniz Celiloğlu Kim,Deniz Celiloğlu Kimdir,Deniz Celiloğlu Biyografisi,Deniz Celiloğlu Resimleri...
Deniz_Celilolu_5
Deniz Celiloğlu

    1986 Bulgaristan doğumlu. 3 yaşında ailesiyle Türkiye’ye geldi. 13 yaşında tiyatro yapmaya başladı. Mimar Sinan Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu. Bu ana kadar çok sayıda tiyatro oyununda görev aldı ve hala almaya devam ediyor. Kanal D’de yayınlanan Kanıt adlı diziyle televizyonda da oyunculuk yapmaya başlayan Celiloğlu, ilk sinema deneyimi de olan ‘ev’ filminin ardından bu sezon gösterime girecek olan “İçimdeki Balık” ve “Tamam mıyız” adlı sinema filmlerinde başrol oynadı.
Çalıkuşu Dizisi Selim Karakteri
Kamran’ın yakın arkadaşı. Hekim, Dördüncü Yeni Akımı’nın kurucularından şair.  En az Kamran kadar zeki ve bileği güçlüdür. Çocuk yaşta annesiz babasız kalmış, sokakta bulmuş kendini. Ekmek çalarken yakalanmış ve Levent tarafından kurtarılmış. O gün bu gündür Levent, ailesi olmuş Selim’in. Başlangıçta Kamran’ın kuzeni olduğunu bilmediği Feride’ye aşık olur. Genellikle neşeli, alaycı, aşırı derecede obsesiftir. İyi bir hekimdir. Alternatif tıpla da yakından ilgilenir. Bunun için kurduğu küçük bir serası vardır.
Deniz Celiloğlu-Deniz Celiloğlu Resimleri-Deniz Celiloğlu Fotoğrafları-Deniz Celiloğlu  Görsel

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir