22 Temmuz 2012 Burç Yorumları

KOÇ

Maddi olarak gelişen olaylara karşın daha dengeli bir tavır sergilemeniz gerekebilir. İş hayatınızda yeni konulara ve yeni fırsatlara açık olacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızın da büyük yardımlarıyla iş yerinizde kısa bir sürede çok iyi yerlere geleceksiniz. Duygusal açıdan ise karmaşık duygular içine gireceksiniz ve işin içinden çıkmak için bir arkadaşınıza danışacaksınız.

BOĞA

Aceleci bir kişiliğiniz var. İşlerinizi bitirmek için aşırı çaba harcıyorsunuz. Etrafınızdakiinsanların da sizin gibi olmasını istiyorsunuz. Bu durum bazen sinirlerinizin bozulması ve çevrenizle sorunlar yaşamanıza neden olabilirmiş gibi görünüyor. Genel anlamda negatif görünmesenizde içsel sıkıntılarınızın gününüzün herhangi bir saatini birkaç kere etkilediği enerjinizin düşmesi ve güzel yüzünüzün asılmasıyla kendini gösteriyor.

İKİZLER

Duygusal hayatınızla ilgili olarak daha cesaretli olmanın zamanı gelmiş gibi görünüyor. Konuşulması gereken konuları net bir şekilde konuşmalı beklentilerinizi açık açık dile getirmelisiniz. Bugün iş hayatı ile ilgili önemli baz sorumluluklar alabileceğinizin sinyalleri ile karşılaşabilir ve kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Bu motivasyon işle ilgili yeni projelere odaklanmak açısından çok önemli.

YENGEÇ

Çevrenizle keyifli vakit geçirirken duyggusal geçmişinizle ilgili hatıralar ön plana çıkabilir ve bu yüzden buruk anlar yaşayabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınız özel hayatınızla ilgili olarak sizi oldukça fazla ilgilindiren konulardan bahsedecekler. Bir yolculuk fikri üzerine gelen teklifi değerlendirip kafanızı boşaltabilir ve önümüzdeki sürece daha ferah girebilirsiniz.

ASLAN

Duygusal bakımdan kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bugün, sevdiğiniz kimseyle aradığınız uyumu sağlayabilirsiniz. Sezgilerinizin ve duygu gücünüzün ön planda olması etrafınızdaki insanlara karşı anlayışlı ve sempatik olmanızı saglayacak. Duygusal acıdan karşınızdaki insandan anlayış bekliyorsunuz ama o da sizden anlayış bekliyor olabilir.

BAŞAK

Bazı şanssızlıkların üst üste gelmesi sizi oldukça zorlamış görünüyor ve bu süreçte moral motivasyon konusunda güçsüz olabilirsiniz. Bu süreçte biraz kendinize zaman tanımalısınız. Sakin ve kendine güvenli bir şekilde hareket edip hayatınızdaki bir çok şeyi düzene sokabilirsiniz.İdeallerinizden ve hayallerinizden vazgeçmemeli bu dönemin gerginliğini hayatınızdaki planlarınızı olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz.

TERAZİ

Maddi konularda olumlu gelişmeler olabilir. Yapmak istediğiniz değişiklikler için uygun bir zaman. Sadece kendinize zaman ayırma konusunda sorunlar yaşayacaksınız. Bugün ummadığınız insanların sizi de içine alan bazı planlarını öğrenip umutlanacaksınız. Gireceğiniz ortamlarda daha iyi gözlemci olursanız bazı gelişmeleri önceden farkedebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınız sizi oldukça zorlayacak bir teklifte bulunabilir.

AKREP

İşle ilgili yeni faaliyetler içinde olacağınız söylenebilir. Kendinizi hem iş hem de aileye ait konularda daha fazla sorumluk almaya hazırlamalısınız bu sürecin ardından kendinizi oldukça güçlü ve pozitif bulabilirsiniz. Ailenizle kuracağınız iletişim çevrenizdeki insanlartarafından oldukça beğeniliyor. Duygusal hayatta duyacağınız bazı haberleri kulağınızı tıkayın.

YAY

Yorucu geçen bir süreden sonra dinlenmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz ancak buna pek fırsatınız kalmayacak gibi görünüyor. Özel hayatınızla ilgili kontrolünüz dışında gelişen olaylar sonrasında kendinize zaman ayıramayabilirsiniz. Ailenizde yeni konular gündeme gelecek ve bunun üzerine bugün bir aile toplantısına katılmak zorunda kalabilirsiniz.

OĞLAK

Duygusal hayatınızı dengeye sokmamak sizi biraz yıpratacak gibi görünüyor. Partnerinizle olan diyaloglarınızda yapıcı olmaya gayret gösterin. Yakın zamanda iş veözel yaşantınızdaki dengeyi kuracak gibi görünüyorsunuz. Hayata karşı sorgulamalarınızı azaltmanız bu dengeyi kurmanızı kolaylaştırabilir.

KOVA
 
Şansınız konusunda yaşadığınız çelişkinin üzerine düşmek yerine mükemmelliyetçiliğinizi kullanarak hatasız planlar yapmak çok daha mantıklı görünüyor. Riskli ve aceleci kararlar alarak maddi ve iş konularında kendinizi güçlendirebilirsiniz. Duygusal açıdan ise daha fazla iletişim kurmak için çaba harması gereken kişi sizsiniz.

BALIK

Yaptığınız bazı hataların ardından size bu hataları hatırlatacak insanlarla görüşmek istemeyebilir ve bu sebeple bazı insanlardan kaçan bir tutum sergileyebilirsiniz. Fakat bu durum akılcı bir davranış diğilmiş gibi görünüyor. Ayrıntılara çok iniyor ve durumları zaman ve gelişen olaylara göre analiz etmiyorsunuz. Bu süreçte rahat olmak için dengeli duruşunuzu sergilerken sorumluluklarınızı da yerine getirmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir