2013 Renault Captur Özellikleri Fiyatı

2013 Renault Captur Özellikleri Fiyatı,2013 Renault Captur Özellikleri,2013 Renault Captur Fiyatı,2013 Renault Captur,2013 Renault Captur Resimleri..

Araç mart ayında tanıtılıcaktır. Türkiyeye geldikten sonra fiyatı sitemizde bulabilirsiniz. Şuan için fiyatı bilinmemektedir.

imagesLaurens Van den Acker öncülüğünde Renaultnun tasarım atılımındakj bir sonraki adımı oluşturuyor. Renault Captur’ün. akıcı ve dengeli hatlan. iddialı ancak hiç de kibirli olmayan kişiliğini ortaya koyuyor. Güç ve statü göstergesi tasanmı aynı isimli konsept araçtan ilham alıyor. Renaultnun yeni crossover aracının hatlan mütevazı ancak dik eğimiyle öne doğru çıkan on cam. aracın dinamik duruşunu vurguluyor. Kompakt hacmi, artınlmış yerden yüksekliği, geniş tekerlekleri ve yan koruma çıtalan ile her türiü günlük yol koşuluna uyum sağlayacak.

Yüksek sürüş pozisyonu

Renault Captur. yüksek bir sürüş pozisyonu, geniş bagaj, modüler Içyapı ve yenilikçi saklama gözleri gibi bir MFVdcn beklenen koşullara ve konfor düzenlemelerine de sahip. Renault Captur ilk donanım seviyesinden itibaren eller serbest Renault Card sistemi, yokuşta kalkış destek sistemi, ve arica park sensörieri standart olarak sunuluyor, internet bağlantısına sahip ön konsola entegre dokunmatik ekranlı yeni Renault R-Llnk multlmed/a tablet Captur de sunulan teknolojiler arasında yerini alıyor. Ahi hopariör. Bluetooth® bağlantısı, audio-streaming ve Arfcamys® Hi-Fi ses içeren bir sistem de içeriyor.

Clio ile aynı platform
Renault Captur. sürüş keyfi açısından B segmentlnln neferanslanndan olan Yeni Oio ile aynı platformda tasarlandı. Yol tutuşundan motor gücüne ve manevra kabiliyetine kadar en iyi düzeyde dinamik değerler sunuyor. Captur de bulunan benzinli ve dizel motor seçenekleri Renaultnun en son teknolojisinden faydalanarak sınıfının en düşük yakjt tüketimini ve C02 emisyonunu (96g/ km) sunuyor. Renault Captur Renaultnun Ispanya’nın Valladolid kentindeki tesislerinde üretilecek ve Mart ayındaki Cenevre Otomobil Fuan’nda tanıtılacak.

 

Araç mart ayında tanıtılıcaktır. Türkiyeye geldikten sonra fiyatı sitemizde bulabilirsiniz. Şuan için fiyatı bilinmemektedir.

“2013 Renault Captur Özellikleri Fiyatı” için 3 yorum

  1. aracın dızelı fulll olanı ve beyaz renkk dört gözle beklıyorummm aracımı sattımmm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir